Preču piegāde un saņemšana veikalā

* Standarta piegādes laiks ir 2-7 darba dienas, ja netiek norādīts citādi konkrētam produktam. Mēs piegādājam preces uz iznēmuma punktiem visā Latvijā. Detalizētāka informācija par piegādes izmaksām un iznēmuma punktu atrašanās vietām ir sniegta zemāk.

Pakalpojums preču izsniegšanai Velopark veikalā ir bezmaksas. Veikala darba laiku un koordinātas var atrast ŠEIT.

Ja esat izvēlējies saņemt preci(-es) Velopark veikalā, tās tiks piegādātas tur 2-7 darba dienu laikā, ja nav norādīts citādi izvēlētajai(-ajām) preci(-em). Paziņosim jums ar e-pastu vai SMS. Ceram, ka jūs saņemsiet savu pasūtījumu 3 (trīs) kalendāro dienu laikā. Pēc šī laika pasūtījums tiks atcelts, un pasūtītās preces tiks nosūtītas atpakaļ uz noliktavu.

Lai saņemtu pasūtījumu, jums jāuzrāda derīgs identifikācijas dokuments un pasūtījuma numurs. Ja kāds cits saņems jūsu pasūtījumu, lūdzu, norādiet viņu saņēmēja vietā, veicot pasūtījumu. Ja pircējs ir juridiska persona, jāuzrāda pilnvara.

Ja esat izvēlējies piegādi uz Omniva iznēmuma punktu, preces tiks piegādātas 2-7 darba dienu laikā, ja nav norādīts citādi izvēlētajai(-ajām) preci(-em).

Svarīgi! Pasūtījuma piegāde uz Omniva pasta lodziņu ir iespējama tikai tad, ja preces nes pārsniedz noteiktos nosūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg). Servisa maksa par piegādi uz Omniva – 3.99€.

Bezmaksas Piegādes Akcija: bezmaksas piegāde pirkumiem virs 100.00€ uz Omniva iznēmuma punktu.

Ja jūs neesat atradis atbildes uz jūsu jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot uz: +371 28813335, vai rakstot uz: info@velopark.lv, un mēs labprāt palīdzēsim jums.

Scroll To Top
Close
Close